"Fast" Feet of Clay 5K Results
Saturday April 3rd, 2010
Clay High School - Oregon, Ohio
Race Overall Time Division Last Name First Name
5K 1 14:58.8 Overall Folk Matt
5K 2 16:56.6 Masters Madaras Keith
5K 3 17:02.7 1 Gibbons Thomas
5K 4 17:03.1 2 Fink Willy
5K 5 17:03.6 3 Bess Adam
5K 6 17:11.3 1 Leck Don
5K 7 17:15.8 1 Durczynski Taylor
5K 8 17:31.4 1 Guardiola Louis
5K 9 17:39.9 2 Meier Sam
5K 10 17:49.0 1 Gilbert John
5K 11 18:01.3 3 Wolfe Matt
5K 12 18:07.9 4 Hopkins Brian
5K 13 18:15.4 4 Rumsey Josh
5K 14 18:23.9 1 Miller Brad
5K 15 18:27.3 1 Baker Joe
5K 16 18:44.1 5 Gibbons John
5K 17 18:50.8 1 Miller Adam
5K 18 18:55.7 2 Shinaver Zach
5K 19 19:07.1 6 Sharp Travis
5K 20 19:37.1 Overall Bengela Tammy
5K 21 19:41.5 2 Karl David
5K 22 19:51.1 5 Gladieux Kyle
5K 23 19:56.3 2 Sample Scott
5K 24 20:09.8 6 Torres Martin
5K 25 20:10.2 7 Norward Mark
5K 26 20:21.9 8 Gyori Derek
5K 27 20:38.2 1 Materni Steve
5K 28 20:40.2 3 Rumsey Jason
5K 29 20:44.9 Alumni Linares-Garcia Dan
5K 30 20:54.9 4 Barron Vanya
5K 31 20:56.2 2 Robison Andrew
5K 32 20:57.9 2 Porter Michael
5K 33 20:59.0 Masters Mincheff Becky
5K 34 21:10.0 7 Avila Carlito
5K 35 21:14.3 1 Csehi Megan
5K 36 21:19.8 1 Myers Matt
5K 37 21:22.8 3 Antram Christopher
5K 38 21:27.9 1 Joreg Robert
5K 39 21:30.6 2 Baker Jon
5K 40 21:42.6 3 Olivarez Christopher
5K 41 21:47.9 3 Shumaker Matt
5K 42 21:48.3 1 Cukierski Morgan
5K 43 21:57.1 1 Warnke Gina
5K 44 22:00.7 3 Dilabbio Larry
5K 45 22:02.9 5 Bohland Jakob
5K 46 22:05.9 9 Backeberg Christopher
5K 47 22:09.6 4 Bess Ken
5K 48 22:10.4 10 Martinez Steve
5K 49 22:14.9 1 Whitman Kent
5K 50 22:17.4 1 Ashton Dianna
5K 51 22:17.9 11 Tasma Josh
5K 52 22:18.9 6 Smith Jay
5K 53 22:26.2 2 Kotacik Terry
5K 54 22:30.4 7 Gibbons Matt
5K 55 22:31.9 8 Perez Antonio
5K 56 22:33.6 3 McClenathan Dan
5K 57 22:39.0 1 Hess Haley
5K 58 22:39.9 1 Jewell Kelly
5K 59 22:40.6 1 Olson Donna
5K 60 22:42.6 2 Glotzbecker Marc
5K 61 22:45.1 3 Narges Keith
5K 62 22:54.6 4 Robertson Don
5K 63 22:55.7 5 Glick Andy
5K 64 22:57.5 9 Ulinski Randy
5K 65 22:58.2 3 Titgemeyer Tim
5K 66 23:10.8 4 Wolfe David
5K 68 23:16.9 2 Verdin Ray
5K 69 23:29.7 2 Bohland Jessalyn
5K 70 23:32.4 4 Cukierski Eric
5K 71 23:38.2 3 Thomas Matt
5K 72 23:43.8 2 Gyori Brooke
5K 73 23:49.3 4 Heyob Eric
5K 74 23:51.2 2 Mathews Joan
5K 75 24:02.3 4 Hoecker Chris
5K 76 24:08.7 3 Hess Hannah
5K 77 24:11.5 5 Katschke Tony
5K 78 24:13.1 4 Youngman Mark
5K 79 24:14.3 4 Lambrecht Alyssa
5K 80 24:25.0 3 Shinaver Danielle
5K 81 24:31.8 1 Torsok Mike
5K 82 24:40.7 8 Todd Daren
5K 83 24:46.8 6 King John
5K 84 24:50.2 2 Heinrichs Kay
5K 85 24:54.7 1 Berl Jade
5K 86 24:58.9 2 Dashner Denise
5K 87 25:12.1 6 Hughes Justin
5K 88 25:19.4 10 Rogers Austin
5K 89 25:41.6 7 Valadez Domingo
5K 90 25:57.9 8 Hook Greg
5K 91 26:06.3 5 Gladieux Bob
5K 92 26:20.4 11 Coleman Dominic
5K 93 26:21.7 5 Straka Jeff
5K 94 26:35.7 5 Blosser Philip
5K 95 26:48.1 5 Silva Edward
5K 96 27:05.1 2 Slovak Kathleen
5K 97 27:13.3 6 Schubert Bill
5K 98 27:16.9 12 Oswald Nick
5K 99 27:23.5 1 Kimmett Jessica
5K 100 27:31.8 2 Maas-Berkey Tiffany
5K 101 27:43.1 5 Morrissey Erin
5K 102 27:45.3 1 Hill Nicole
5K 103 27:50.0 3 Caldwell Sheri
5K 104 27:50.8 3 Heinrichs Nicole
5K 105 27:54.1 1 Tomc Jerome
5K 106 27:54.7 5 Bourquin William
5K 107 28:03.3 1 Morrissey Carla
5K 108 28:13.8 6 Smith Jeff
5K 109 28:30.1 3 Delp Kelly
5K 110 28:30.7 7 Delp Adam
5K 111 28:36.7 4 Wiles Jenifer
5K 112 28:43.6 4 Eckel Laura
5K 113 28:45.3 5 Kramer Maria
5K 114 28:47.4 6 Tuttamore Janelle
5K 115 28:52.8 1 Mahler Lauren
5K 116 28:55.6 6 Mahler Jenna
5K 117 29:10.5 1 Tuttamore Trey
5K 118 29:14.3 2 Keilholz Jacob
5K 119 29:15.4 2 Berl Normandie
5K 120 29:15.8 12 Amenta Charlie
5K 121 29:25.2 Alumni Klewer Cathy
5K 122 29:56.7 3 Morrissey Alec
5K 123 29:59.9 4 Woodrum Julie
5K 124 30:01.1 6 Ho George
5K 125 30:07.4 3 Torrance Shirley
5K 126 30:11.2 2 Duda Beth
5K 127 30:18.4 9 Keilholz Ben
5K 128 30:18.8 5 Keilholz Karyn
5K 129 30:19.4 5 O'Connell Erin
5K 130 30:24.5 1 Royer George
5K 131 31:12.7 6 Straka Heidi
5K 132 31:33.2 2 Crosmer Megan
5K 133 31:38.9 7 Royer Heather
5K 134 32:04.7 3 Wolfe Jennifer
5K 135 32:07.7 1 Shaw Linda
5K 136 32:20.1 7 Grosjean Melanie
5K 137 34:08.7 2 Garci Beatriz
5K 138 34:58.4 2 Short Marlin
5K 139 35:02.9 2 Anderson Carl
5K 140 36:09.4 4 Coleman Donovan
5K 141 36:23.9 10 Snyder Andrew
5K 142 36:36.1 3 Bodi Debra
5K 143 37:33.9 8 Wamer Nancy
5K 144 37:50.0 9 Ellis Kristine
5K 145 40:00.2 2 Walters Amy
5K 146 40:01.4 3 Horn Sara
5K 147 40:17.6 1 Hughes Betty
5K 148 41:32.5 6 Cogar Dana
5K 149 42:33.8 7 Mahler Laurie
5K 150 47:48.4 8 Perry Jane
5K dnr dnr dnr Giannetti Catharine
5K dnr dnr dnr Parks Angi
5K dnr dnr dnr Stromski Cheryl
5K dnr dnr dnr Wallingford Dave
Kids 1K
Race Stick # Time # NAME NAME
1K 1 04:05.7 1 Hess Sydney
1K 2 04:11.1 1 Lambrecht Trace
1K 3 04:50.4 2 Slovak Kennedy
1K 4 04:57.3 3 Mahler Lauren
1K 5 04:59.1 2 O'Connell Jackson
1K 6 05:12.4 3 O'Connell Daniel
1K 7 05:20.7 4 Wells Kendall
1K 8 05:27.9 4 Hughes Mark
1K 9 05:48.2 5 Porter Emily
1K 10 05:55.3 6 Wells Lana
1K 11 06:08.7 5 Measel Sam
1K 12 06:28.2 dnp Berkey Leah
1K 13 06:47.3 6 Maletich Dominic
1K 14 06:52.3 7 Sigler Hannah
1K 15 07:01.6 7 Titgemeyer Andrew
1K 16 07:19.5 8 Giannetti Grace